Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Coordoneaza echipa de manipulanti din depozit si ambalatori (15 - 20 de persoane); • Monitorizeaza activitatea de pregatire la timp a comenzilor; • Monitorizeaza activitatea de ambalare; • Coordoneaza activitatea de inventariere; • Monitorizeaza datele de livrare si de expediere in timp optim; • Se asigura de conformitatea privind cantitatile si termenele de livrare; • Coordoneaza activitatea de receptie marfa si urmareste ocuparea cat mai eficienta a spatiului din depozit; • Verifica si supervizeaza iesirea produselor din depozit si respectarea programului si ordinii

Cerinte

Cerinte • Studii superioare; • Minim 3 ani experienta in logistica (achizitii) sau in pozitii similare (relatii cu clientii/furnizorii); • Orientare catre calitate si client; • Cunostinte Microsoft Office (Excel, Word); • Persoana cu initiativa, flexibila, organizata, dinamica si motivata; • Poactiv si pozitiv; bun coordonator • Abilitati de motivare a personalului, de gestionare a situatilor conflictuale; Beneficii • Salariu motivant ; • Colectiv placut de lucru ;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate