Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Organizeaza si gestioneaza intreaga activitate de vanzare din cadrul raionului - Coordoneaza si supervizeaza personalul din subordine - Gestioneaza in mod corect stocurile si inventarele raionului - Dezvolta si mentine bune relatii cu clientii - Mentine controlul comenzilor catre furnizori

Cerinte

- Studii medii sau superioare - Experienta in comercializarea materialelor de constructii / instalatiilor reprezinta un avantaj - Abilitati de conducere si coordonare de personal - Abilitati in elaborarea si implementarea de planuri pentru dezvoltarea personalului - Excelente abilitati de comunicare, relationare si lucru in echipa - Experienta in relatiile cu clientii - Operare MS Office ( Excel, Word ) - Pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, bonusuri periodice in functie de realizari ) - Training-uri pe vanzare si pe produse - Posibilitatea dezvoltarii in cariera