Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza sef atelier cazangiu/tevar in domeniul naval in Franta. Recrutam sef atelier cazangiu/tevar in domeniul naval. Activitatea se va desfasura intr-un atelier de 2800m² pentru lacatusi/ cazangii si de 2500 m² pentru tubulatori. Acesta va avea urmatoarele responsabilitati: -realizarea ofertelor pentru lucrarile specifice cazangiilor-tevari si redactarea lor; -coordonarea lucrarilor din atelier: organizarea si coordonarea activitatii din sectorul repartizat lui (o echipa de 25 persoane); -asigurarea gestiunii personalului (formare, control, etc.); -este referentul tehnic din atelier pentru personalul din sectorul lui de activitate dar si pentru clienti; -asigura respectarea anumitor detalii legate de pret, termene de predare si calitate; -propune planuri de progres in scopul optimizarii organizatiei, productivitatii si logisticii atelierului. Beneficii: -salarizare atractiva: 40.000 euro brut/an; -contract de munca pe perioada nedeterminata; -posibilitatea de a lucra intr-un mediu competitiv intr-o campanie franceza. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-limba franceza scris/vorbit la nivel avansat; -experienta de minim 10 ani in domeniu, in tara sau in strainatate; -calificarea in domeniu este necesara; -capacitatea de a identifica solutii optime si de a gestiona diferite situatii; -seriozitate si responsabilitate.