Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Coordonarea activitatilor la nivel de schimb pentru desfasurarea productiei conform programelor zilnice, la standardele de calitate si productivitate impuse; - Organizeaza si raspunde de activitatea de productie in cadul schimbului pe care-l conduce, asigura defalcarea sarcinilor repartizate schimbului-pe toate locurile de munca. - Se asigura ca parametrii calitativi ai produsului sunt conform standardelor interne ale firmei; - Se asigura ca se respecta instructiunile de siguranta ale alimentului; - Intocmeste raportul de productie si rapoartele legate de consumurile specifice de materii prime si material aferente schimbului; - Cunoaste si se asigura ca tot personalul din subordine respecta procedurile de lucru corespunzatoare fiecarei activitati desfasurate, cele productive si cele de igienizare.

Cerinte

Cerinte: - Studii superioare; - Experienta 2-3 ani in domeniu; - Bune cunostinte de Operare PC; - Bune abilitati de comunicare; - Bune abilitati de planificare si organizare. Oferta: - pachet salarial avantajos; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate