Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam persoane pentru postul de sef de sala. Contract pe 6 luni pentru inceput Cazare asigurata Indatoriri: • percepţia de roluri de personal, precum şi gestionarea şi controlul angajaţilor din subordine • percepţia funcţiei de gazdă, în conformitate cu filosofia corporativă • instruirea si motivarea personalului restaurantului pentru a obţine în mod constant cele mai bune rezultate din întreaga zonă de responsabilitate • crearea de planuri de serviciu pentru personalul restaurantului • conformitatea cu obiectivele bugetare în domeniul său de responsabilitate • raportarea defectelor şi altor probleme de întreţinere pentru zonele de responsabilitate • controlul menţinerii ordinii interne la bord, de siguranţă şi de protecţie a mediului

Cerinte

Cunostinte foarte bune de limba germana si de limba engleza OBLIGATORIU AMBELE Studii vocationale finalizate in domeniul hoteluri/restaurante Training in managementul hotelier sau master recunoscut in domeniul restaurantelor Experienta in domeniu Experienta in lidership Salar: 2480 euro din care se platesc taxe si asigurari, salar final aproximativ 1800 euro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala