Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC DARINA COM SRL, angajează ŞEF DE UNITATE în domeniul alimentaţiei publice (restaurant/hotel) RESPONSABILITĂŢI / BENEFICII: Atribuţii: - instruirea şi supervizarea personalului din restaurant în aplicarea procedurilor de lucru, a normelor igienico-sanitare, de protectie a muncii. - determinarea necesarului de aprovizionat şi întocmirea comenzilor pentru restaurant. - supravegherea procesului de aprovizionare, întocmirea şi verificarea documentelor specifice. -urmărirea gestiunii stocurilor de marfa şi a vânzărilor şi întocmirea de rapoarte specifice. -menţinerea unui contact permanent cu clienţii, rezolvarea cu promptitudine a plangerilor şi a nemultumirilor acestora. Beneficii: - Salariu motivant, corelat cu experienţa profesională; - Posibilitate de afirmare profesională.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Cerinţe - studii în domeniu (management, alimentaţie publică, resurse umane) - persoană organizată şi ordonată, cu spirit de observaţie - persoană cu iniţiativă, dezinvoltă şi spontană - abilitaţi de management al echipei şi comunicare - experienţă în alimentaţie publică minim 2 ani - cunoaşterea organizării unui restaurant - cunoaşterea unei limbi străine reprezintă un avantaj - disponibilitate pentru program prelungit