Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Centrul de Cariera KREVIN recruteaza pentru Franta Sef santier, salariu: 1700 €/luna brut Descrierea postului: -coordoneaza activitatea de pe santier (demolarea si reamenajarea interioarelor); -stabileste sarcinile zilnice ale echipei; -verifica necesarul de materiale ; -verifica modul de efectuare a lucrarilor si respectarea cerintelor clientului; -lucreaza impreuna cu cei din echipa pe care o coordoneaza.

Cerinte

-experienta de minim 5 ani in domeniul constructiilor; -experienta ca sef de santier ; -experienta in reamenajari si reconditionari; -cunostinte citire planuri; -cunostinte medii - avansate de limba franceza; -conditie fizica buna; -persoana organizata, responsabila, atenta si autonoma; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salariu atractiva: 1700 €/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai