Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" Familie din ITALIA selecteaza persoana pentru ingrijirea unei batrane! Persoana selectata trebuie sa ingrijeasca o doamna de 92 ani, care nu are probleme deosebite de sanatate. Va trebui sa–i gateasc si sa-i faca menajul zilnic.

Cerinte

E OFERA: - contract legal de munca; - salariul: 700 EURO/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA (2-3 mese/zi); - plecare rapida; - asigurare medicala platita de angajator. COSTUL PROGRAMULUI: Tarif de procesare a dosarului : 360 lei – se plateste la inscriere. Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos: - 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara. sau - 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. +Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA). - Biletul de avion.