Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATENTIE:NU VA DEPUNETI CV-ul DACA NU STAPANITI LIMBA GERMANA Selectam chelnerite,ospatarite pentru mai multe restaurante si hotele in Germania experienta in acest domeniu limba germana la nivel conversational a doua limba cunoscuta reprezinta un avantaj virsta cuprinsa intre 18-30 de ani Va rog sa-mi trimiteti cv-urile cu poza si in limba germana Limba germana se testeaza la telefon Contractul este pe 6 luni incepind cu 01.06.2013-31.12.2013 Salarizarea este ce ca 1000€/luna cazare in camera cu grupuri sanitare se asigura cazare si mancare gratuit Comisionul nostru este pentru acest contract de 500€/persoana si se opreste din primul salariu

Cerinte

experienta in acest domeniu limba germana la nivel conversational a doua limba cunoscuta reprezinta un avantaj virsta cuprinsa intre 18-30 de ani Va rog sa-mi trimiteti cv-urile cu poza si in limba germana Limba germana se testeaza la telefon