Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rol: - Transpunerea specificatiilor tehnice in solutii software folosind platforma .NET Responsabilitati principale: - Analiza cerinte, elaborare specificatii - Dezvoltare solutii software utilizand tehnologiile si tool-urile specifice - Testare software - Livrare/implementare solutii software dezvoltate Beneficii: - Pachet salarial atractiv - Bonus pe proiecte / atingerea obiectivelor - Sustinere financiara pentru cursuri si certificari - Consultanta financiara gratuita - Mediu de lucru dinamic si placut Alte informatii: - Postul ofera oportunitatea de lucru pe proiecte de anvergura, cu o buna expunere in piata, folosind tehnologii de ultima ora, intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si cu pregatire tehnica excelenta.

Cerinte

- Minim 3 ani experienta in .NET si SQL Server, WCF, AJAX, XML, JavaScript, ADO.NET, MVC. - Reprezinta un avantaj experienta practica cu Dynamics CRM si Sharepoint - Reprezinta un avantaj, experienta anterioara pe proiecte de tip CRM, CMS, ERP sau e-Commerce - Bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit) - Perseverent in atingerea obiectivelor - Capacitate de adaptare si integrare rapida intr-un mediu de lucru - Bune abilitati de organizare - Capacitate de a gasi solutii si a rezolva probleme

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala