Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: - Instalare, montare, punere în funcțiune, mentenanță, reparații aparatură medicală de radiologie - Responsabilitate deplină în menținerea permanentă în stare de funcționare a laboratoarelor de radiologie din spitale și clinici publice și private - Diagnosticare și remediere defecte survenite la componentele electronice ale echipamentelor roentgen - Verificare periodică a stării tehnice a aparatelor, pentru a preveni defectarea lor în intervalul dintre revizii - Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu Ofertă (bonusuri, beneficii): - Mediu de lucru plăcut, personal tânăr - Autoturism de serviciu - Telefon mobil - Laptop - Training-uri pentru specializare în Europa și SUA

Cerinte

Cerințe minime OBLIGATORII: - Absolvent studii tehnice medii sau superioare (la o instituție publică de învățământ) - Limba engleză nivel avansat (se va testa la interviu) - Permis conducere categoria B Alte cerințe: - Abilități în operare PC - Disponibilitate de a instala și opera software-urile de diagnosticare ce deservesc instalațiile

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala