Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atributii : Punerea in functiune a aparatelor din portofoliu Vizite clienti , prezentarea unui raport de activitate implica : delegatii in tara program de lucru : 8 ore L-Vi sediul: Bucuresti Se ofera un pachet salarial atractiv pe masura activitatii format din : contract de munca perioada nedeterminata cu salariu de baza stimulente prime bonuri de masa bonuri de vacanta cursuri de perfectionare

Cerinte

• Studii superioare: bioinginer medical / inginer electronist (sectia inginerie medicala), electrotehnist / bioinginer ( absolvent studii Politehnica) • Prezinta un real avantaj orice curs de cardiologie/explorari functionale/chirurgie interventionala • Experienta - minim 3 ani pe un pozitie similara • Permis auto – disponibilitate pentru deplasari in tara (ocazional) • Limba engleza – nivel avansat • Abilitati de comunicare, capacitate insusire aplicatii medicale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate