Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Circ din Irlanda angajeaza sofer, posesor permis auto categoriile B C si E. Contractul este pentru durata sezonului de spectacole: cu incepere din luna februarie 2013 pana in luna noiembrie 2013. Atributii: efectueaza activitati de transport(utilaje, mecanisme, dotari ale circului etc).Activitatile specifice de transport se realizeza efectiv doar in perioadele in care circul isi schimba locatia.In rest soferul va ajuta si la desfasurarea altor munci: montare/demontare circ, curatenie,etc. Salarizarea este saptamanala, se ofera 250 euro/saptamana.Se asigura cazare in rulote de circ, nu se asigura gratuit mancarea. Programul de lucru se circumscrie programului de spectacole, putand varia intre 9-12 ore zilnic.Regula este de a se lucra 6 zile/saptamana, o zi/saptamana liber.In timpul sezonului de spectacole zilele libera se acorda conform posibilitatilor angajatorului.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -permis auto categoriile B C si E -experienta pe post similar -disponibilitate pentru munca in regim de stress si program prelungit -cunostinte de limba engleza -capacitate fizica de a lucra in conditiile specifice muncii la circuri -adaptabilitate la mediul de lucru