Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de transport cu scopul de a inbunatati serviciile date..... Pentru soferi -dispeceratul este in limba romana si va tine legatura permanenta cu d-vs. -in cadrul grupurilor de depozite compania detine si minimoteluri unde veti vi cazati gratuit pentru a fi mai eficientii acestea aflanduse in afara sau la periferia Londrei. -biletul de avion va fi platit initial de companie urmand ca ulterior sa-si recupereze bani din salarii. (bieltul de avion nu costa mai mult de 150 de lire). -compania nu va percepe nici un fel de comision la angajare.

Cerinte

Soferi Profesionisti cu categoriile B C D E + atestat transport marfa si persoane + cartela tahograf Candidatul ideal trebuie sa fie calm , rabdator, rezistent la stres,sa nu aiba antecedente penale in romania , si nici sa ii fi fost suspendat permisul de conducere pentru conducere sub influenta drogurilor sau bauturilor alcoolice.etc

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala