Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Soferi profesionisti Anglia Interviurile cu partea britanica au loc la sediul nostru din Targu Mures. Locatia: Anglia Job: Sofer distributie U.K. Durata: Contract (1 an cu posibilitate de prelungire) Cerinte: Permis categoriile B,C,E - Posesorii ADR primesc oferte corespunzatoare Experienta: minim 3 ani Limbi straine: engleza converstional obligatoriu Salarizare: 8-14 lire/ora pt persoanele care nu au ADR, iar pentru persoanele care au ADR peste 14 lire/ora Start date: 4-6 saptamani din momentul depuneri dosarului Acte necesare: Buletin Pasaport Permis categoriile: B,C,E Cazier curat Sanatos + apt de munca CV in limba engleza Modalitate de aplicare: - Aplicati cu CV in engleza pe http://www.global-recruting.com Global Recruting ofera din 100 in 100 Facebook Likes pe : http://www.facebook.com/pages/Global-Recruting/116295498441842 - Job Gratuit in una din tarile urmatoare: Anglia, Spania, Canada, Australia, Noua zeelenda, Grecia. Fiecare al 100-lea facebook like primeste GRATUIT un job in tarile mai sus mentionate, contract minim 1 an de zile. Nu rata aceasta oferta si da un Facebook like pe: http://www.facebook.com/pages/Global-Recruting/116295498441842 Creaza cont pe www.global-recruting.com si Incarca CV-ul tau in limba engleza pe www.global-recruting.com Firma de recrutare, acreditata de ITM Mures cu dovada 32/2007, inregistrata la Registrul Comertului J26/1543/2006, platitoare de TVA. Toate ofertele de munca sunt postate in baza unor contracte incheiate cu partenerii/angajatorii externi si a unor oferte ferme de munca, semnate si stampilate de catre acestia, conform legii romane, verificate si de catre autoritatile romane competente in domeniu.

Cerinte

Taxe oferta: Taxa interviu: 100 lei(Interviul se sustine online la sediul firmei din Targu Mures) Taxa dosar: 100 euro - se plateste dupa interviul direct cu partenerul britanic Taxa plasare: 125 euro - se plateste la primirea contractului de munca din partea angajatorului britanic