Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostu cauta un conducator auto categoria C, C+E pentru desfasurarea activitatii in Franta care: - sa respecte perioadele de conducere,de odihna si de repaos; - sa se asigure de buna functionare a aparatului tahograf; - sa utilizeze corect aparatul si butonul selector si sa completeze corect foile de inregistrare-diagramele tahograf; - sa nu circule cu aparatul deschis sau sa utilizeze mai multe diagrame in aceasi zi care nu sunt adaptate modelului de tahograf; - sa prezinte la cererea organelor de control abilitate diagramele din saptamana precedenta; - sa respecte legislatia vamala specifica zonei in care se afla;

Cerinte

- Atestat de transport marfa intern si international - Limba franceza avansat - Experienta minimum 5 ani in domeniu Beneficii - Pachet salarial atractiv - Transport asigurat - Cazare asigurata - Asigurare privata de sanatate - Contract de munca in Romania