Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta- Sofer VIP. Descrierea postului: - asigura transportul de persoane (diplomati, persoane publice, directori de intreprinderi, oameni politici etc.) in conditii de siguranta si confort; - respecta procedurile si normele legale privind transportul de persoane; - respecta regulamentul si indicatiile primite; - raspunde de curatenia in mijlocul de transport pe care il conduce; - reprezinta imaginea companiei.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; - o buna cunoastere a unei alte limbi de circulatie internationala (ex. engleza, spaniola etc.); - permis de conducere categoria B; - persoana amabila, politicoasa; - tinuta decenta, seriozitate si responsabilitate. Beneficii: - salarizare atractiva; - training in domeniu; - mediu de lucru profesional. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.