Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru circ din Marea Britanie un sofer posesor permis auto categoriile B C SI E, bun cunoscator al limbii engleze, pentru a desfasura urmatoarele activitati: - transportul dotarilor circului in perioadele in care acesta se deplaseaza dintr-o locatie in alta; -activitati de publicitate in legatura cu spectacolele: impartit pliante, lipit afise, etc - munca necalificata constand in montat/demontat circ, ajutor spectacole, ingrijire anumite animale, etc. Durata muncii: pana in luna noiembrie cand se incheie sezonul de spectaole. Se ofera: cazare gratuita in rulote de circ, salariu platit saptamanal in suma de 180 GBP/saptamana.Nu se asigura gratuit masa. Programul de lucru nu este fix, depinde de modul de organizare a spectacolelor. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de mail a firmei noastre.Aplicatia consta in CV in limba romana/engleza insotit de foto color full body.

Cerinte

Cerinte minimale: -permis auto categoria B, C, E -cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la specificul mediului de lucru -seriozitate -stare de sanatate f.buna