Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare urgenta la post,un sofer posesor permis auto categoriile B,C,E dispus sa lucreze la un circ din Marea Britanie. Se ofera contract pe durata determinata-pana in luna noiembrie(sfarsitul sezonului de spectacole), cazare in rulota de circ, salariu saptamanal 170 GBP net.Nu se ofera gratuit hrana, nu se asigura transport gratuit via Romania_UK. Programul de lucru este structurat in functie de cerintele organizarii spectacolelor, mutarea circului dintr-o locatie in alta,etc. Atributii: efectueaza activitati de transport doar atunci cand circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In reste presteaza munci necalificate, ca de exemplu:montare/demontare circ, curatenie, ingrijire animale, etc. Daca exista persoane interesate le rugam sa trimita aplicatia(CV in limba romana) inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Plecari garantate, rugam seriozitate.

Cerinte

Cerintele pentru ocuparea postului: -permis auto categoriile B,C,E -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul de lucru multicultural -cunostinte de limba engleza -seriozitate -stare de sanatate foarte buna si rezistenta la efort fizic prelungit