Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza, pentru plecare urgenta la post, sofer posesor permis auto categoria B, bun cunoscator al limbii engleze pentru lucru la circ in marea Britanie. Durata contractuala-pana la finele sezonului de spectacole, luna noiembrie 2013. Se ofera cazare in rulota de circ, salariu saptamanal in suma de 170 lire sterline net.Nu se asigura gratuit hrana, nu se asigura transport via Romania -UK. Atributii: ajuta la transportul dotarilor circului, va efectua activitati de publicitate, va ajuta la montarea/demontarea circului, etc. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia (CV in limba engleza) inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Oferim seriozitate si plecari garantate!

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -permis auto categoria B -cunostinte de limba engleza, nivel mediu/avansat -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit si conditii de stress -adaptabilitate la mediul multicultural de lucru -stare de sanatate foarte buna -rezistenta la efort fizic -seriozitate