Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent sofer posesor permis auto categoria B dispus sa lucreze in urmatoarele conditii specifice: -desfasoara activitate de transport doar pe timpul deplasarii circului dintr-o locatie in alta; -desfasoara inclusiv activitati corespunzatoare atributiilor unui muncitor necalificat, de exemplu: ajuta la montarea/demontarea circului, ajuta la ingrijirea animalelor, ajuta la curatenie, etc. Circul ofera urmatoarele: salariu net 220 euro/saptamana, cazare gratuita in rulota.Nu se asigura gratuit hrana, nu se suporta costul transportului din Romania in Irlanda. Programul de lucru nu este in regim de orar fix, ci depinde de cerintele legate de organizarea spectacolelor. Plecarile sunt garantate, oferim si solicitam seriozitate. Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: - permis auto categoria B -cunostinte elementare de limba engleza -seriozitate -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la specificul muncii in lumea spectacolelor de circ