Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Soferii Profesionisti edy: - Efectueaza serviciile de transport de marfuri pe raza judetului Brasov conform programului de distributie si a adresei de livrare primite - Asista la receptia marfii si verifica scriptic si faptic informatiile - Responsabil de documentele care insotesc marfa - Comunica permanent cu Dispeceratul edy cu privire deplasarea pe ruta stabilita [locatie, grafic de timp, eventuale nereguli aparute, etc.] - Respecta timpii corespunzatori de livrare si de incarcare - Anunta Responsabilul Tehnic atunci cand intampina dificultati tehnice - Depune eforturi permanente de a imbunatati parametri de exploatare a masinii [ex.: consum economic]

Cerinte

Cerinte - Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E]; - Card pentru tahograf digital; - +1 ani experienta in conducerea autovehiculelor de min. 20 t; - Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor; Oferta (bonusuri, beneficii) - Salarizare fixa si bonus pentru perfomanta - Nu se percepe garantie la angajare - Conditii de munca excelente - Service tehnic propriu edy [AUTOCAMION SERVICE] - Statii cu capacitate mare de alimentare – primul sistem de alimentare cu autorizare online din Romania [Diesel One]