Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim cauta un sofer livrator pentru carne de vita, o persoana capabila sa ridice carcase foarte grele care vor fi descarcate manual din camion. Camionul are intre 20-25 tone. Programul este de 35 ore pe saptamana, se asigura casa si masina si exista posibilitatea de a avea prime in fiecare luna. Persoana selectata va trebui sa faca trasee in zona Brest pentru a livra carne diverselor magazine sau depozite.

Cerinte

Persoana cu o conditie fizica excelenta care sa poata descarca manual, pe spate, bucati mari de carne care pot ajunge la 100 - 130 kg si disponibila pentru o plecare rapida. Conditii obligatorii: experienta minim 5 ani ca sofer C si E, atestat transport agabaritic, cartea conductorului auto si avizul de siguranta circulatiei. Cunoasterea limbii franceze este necesaraobligatorie, nivel conversational. Oferta (bonusuri, beneficii): Conditiile salariale sunt avantajoase si se discuta in cadrul interviului.