Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza doi soferi posesori de permise auto categoriile B,C si E, pentru a lucra la parcuri de distractie in Marea Britanie. Soferii vor efectua activitati de transport doar in situatia in care circul se deeplaseaza dintr-o locatie in alta. In restul timpului vor executa si alte insarcinari primite de la sefii ierarhici, de exemplu vor ajuta la demontarea/,montarea cupolei circului, etc. Perioada contractuala este aceeasi cu perioada sezonului de spectacole, pana in luna noiembrie . Se va plati salariul saptamanal, cuantum 225 GBP.Se asigura cazare in rulote de circ.Nu se asigura masa gratuita. Contractul se va incheia in Romania cu angajtorul si se va derula dupa legislatia Marii Britanii. Programul de lucru zilnic va fi de 9 ore.Saptamana de munca va fi de sase zile, o zi libera.In cazul in care sunt spectacole, sau in situatii exceptionale exista posibilitatea unui program prelungit.

Cerinte

Candidatul eligibil: -barbat cu varsta cuprinsa intre 25-50 ani, posesor permis auto categoriile B C si E, cunoscator al limbii engleze; Candidatii trebuie sa fie persoane rezistente la munca in conditii de program prelungit, disponibile pentru efectuarea si a altor activitati functie de necesitatile locului de munca.