Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Scurtă descriere: transport diferite marfuri; Durata contractului: este pe o perioadă de 3 luni cu posibilitate de prelungire; Salariul aigurat de angajator: incepe de la 1300 euro/luna; Cazarea: cate 2 persoane in camera (masina de spalat, etc) atunci cand ajunge in baza, asigurata de catre angajator; Transportul: este achitat de catre candidat ; Alte facilităţi: asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator;

Cerinte

Cerinţele angajatorului, forţa de muncă căutată: Pregătirea necesară: cu experienţă şi calificare în domeniu (permis conducere cat C+E, ADR, card tahograf); Cunoştinţe de limbă: cunoştinţe minime de limbă engleză; Pasaport: obligatoriu; Se dă un test de engleză în ziua în care se face plecarea, candidatul trebuie să ştie cum se zice în engleză la diferite fructe si legume, la diverse acţiuni pe care va fi nevoit sa le facă ( ex. Am încarcat, am descărcat, sunt la 12 km de .... etc.); Plecarea este din Zalău iar banii pentru transport îi plateşte candidatul acolo;