Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Scurtă descriere: Transport diferite marfuri Durata contractului: Este pe o perioadă de 3 luni cu posibilitate de prelungire Cazarea: Câte 2 persoane în cameră ( maşina de spalat, etc.) atunci când ajung in bază, asigurată de către angajator Transpotul: este achitat de către candidat ( dus – 350 euro) Salariul asigurat de angajator: Începe de la 1500 euro/ lună Alte facilităţi: asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator

Cerinte

Cerinţele angajatorului: Vârsta necesară: nu este limită de vîrstă Pregătire necesară: cu experienţă şi calificare în domeniu (permis de conducere cat. C+E, ADR, card tahograf) Cunoştinţe de limbă: cunoştinţe minime de limbă engleză Paşaport: obligatoriu Se dă un test de engleză în ziua în care se face plecarea, candidatul trebuie să ştie cum se zice în engleză la diferite fructe si legume, la diverse acţiuni pe care va fi nevoit sa le facă( ex. Am încarcat, am descărcat, sunt la 12 km de .... etc.)