Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam conducatori auto care poseda permis categoria C pentru transport circ dintr-o localitate in alta. In perioada in care circul nu se deplaseaza, va executa si alte activitati precum : montare-demontare circ, mentinere curatenie, alte activitati solicitate de conducere. Contractul se incheie pentru durata sezonului de spectacole (pana la sfarsitul lunii octombrie). Programul de lucru este structurat dupa cum urmeaza; -se lucreaza 9-10 ore zilnic, 6 zile saptamanal.Acest program poate fi prelungit pe durata sezonului de spectacole. Salariul se plateste saptamanal, in cuantum de 225 euro.Cazarea si masa se asigura gratuit

Cerinte

Pot accesa aceasta oferta candidatii care intrunesc urmatoarele cerinte: - poseda permis auto categoria C - au experienta de munca in domeniu similar - sunt disponibili sa lucreze in regim de program prelungit si sa execute munci fizice brute - nu au antecedente penale sau interdictii de a parasi localitatea sau tara. Cunoasterea limbii engleze, nivel conversational este un avantaj facilitand intelegerea instructiunilor managementului.