Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locaţie: sudul Italiei Scurtă descriere: transport intern în calitate de curier Program de lucru: 54 ore săptămânale, variabile, 22 zile de concediu de odihnă în 12 luni lucrate Salariul asigurat:1447 Euro+detaşări variabile din data de 15 până pe 23 ale lunii Cazarea; nu este asigurată, angajatorul ajută şi garantează la închiriere Transportul: suportat de către angajator după 3 luni de continuitate în muncă Alte facilităţi: Asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator, posibilitatea transferului salariului în România.

Cerinte

Vârsta necesară: între 30-50 ani Pregătirea necesară: minim 3 ani experienţă, să ştie să gestioneze consumul de carburant, capabil să dea în marşarier Carnet de conducere: permis de conducere categoria E Cunoştinţe de limbă: cunoştinţe de limbă italiană-nivel de bază Perioadă de probă:2 săptămâni în care ambele părţi au dreptul de a rezilia contractul fără nici un preaviz sau drepturi băneşti.