Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam (plecare urgenta, sigura si garantata), doi soferi posesori permis auto categoriile B,C si E pentru a presta activitati de transport echipamente in perioada in care circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In restul timpului soferii vor ajuta la montarea/demontarea echipamentelor si vor executa orice alte sarcini primite de la sefii ierarhici. Salariul se va primi saptamanal, 170 euro bani in mana.Se asigura cazare si masa gratuit.Programul de lucru depinde de cerintele organizarii spectacolelor, nu este fix. Persoanele interesate pot trimite CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre, sau ne pot contacta telefonic pentru lamuriri.

Cerinte

Cerinte minime: - permis auto categoriile B,C si E - disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit - stare de sanatate foarte buna -lipsa antecedente penale - rezistenta la efort fizic -cunostintele de limba straina nu sunt obligatorii, dar constituie avantaj