Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult Recruteaza Soferi Profesionisti pentru Danemarca Oferta: • Contract pe perioada nedeterminata, • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana Programul de lucru va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 3 saptamani acasa in concediu. In plus veti avea 4 saptamani de concediu platit pe an. Orele de lucru sunt in conformitate cu reglementarile UE. Nu aveti camionul propriu, dar vor incerca sa faca planificarea, astfel incat sa apartineti unui grup de colegi care au aceleasi trasee si camioane. Dupa ruta parcursa de dvs. de zi cu zi, se fac orele de odihna intr-unul din apartamentele firmei din Danemarca, Germania, Olanda, Belgia, Franta, Anglia, Suedia, Norvegia. Unul dintre colegii dumneavoastra va prelua camionul.

Cerinte

Conditii de selectie: •Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (24 Tone) -se transporta coletarie •Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa, ( in cazul in care nu detineti cardul digital sau ADR se poate, sa aplicati, numai daca sunteti de acord ca dupa ce sunteti acceptat de angajator sa vi le obtineti inainte de plecare la testare in Danemarca) •Cunostinte medii de limba engleza

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala