Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie: Anglia Timp de lucru: 8 ore/zi + ore suplimentare Durata contract - 1 an, cu posibilitate de prelungire OFERTA: Salarizare: 8.5 - 9.5 lire/ora + ore suplimentare Cazare: asigurata Plecari rapide

Cerinte

Permis de conducere: categoriile B,C,E Experienta: minim 18 luni Limbi straine: engleza nivel converstional Sanatos, apt de munca, fara cazier COSTURI: Taxa interviu de limba engleza: 100 lei Taxa procesare dosar candidat: 200 lei Taxa mediere: 300 euro (la semnarea contractului de munca) Nota: Nu aplicati decat cu CV in limba engleza+poza. Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu procedura de mai sus Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu costurile de mai sus Nu aplicati decat daca sunteti eligibil la job Nu aplicati daca aveti probleme legale sau de sanatate Nu aplicati decat pe www.global-recruting.com

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala