Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Circ din Marea Britanie angajeaza soferi posesori permise auto categoriile B C si E pentru a efectua activitati de transport al instalatiilor specifice.Se asigura contract pentru durata sezonului de spectacole: martie-nov.2013. Soferii vor transporta dotarile specifice circului doar in perioada in care acesta se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In restul timpului acestia vor fi solicitati pentru efectuarea unor activitati necalificate:montare/demontare circ, activitati de curatenie, etc. Salariul se plateste saptamanal in cuantum de 200GBP.Se asigura cazare in rulote de circ si masa gratuite. Programul de lucru va fi influentat de programul de spectacole.Se vor lucra in medie 9-12 ore zilnic, 6 zile pe saptamana.O zi pe saptamana va fi libera in functie de posibilitati.

Cerinte

Pentru ocuparea posturilor se vor intruni urmatoarele cerinte: -persoane apte fizic si clinic pentru munca -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul specific de munca -seriozitate -permis auto categoriile B C E -comportament civilizat