Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza, pentru plecare urgenta la post,un sofer posesor permis auto categoriile B,C,E dispus sa lucreze la un circ din Marea Britanie. Se ofera contract pe durata determinata-pana in luna noiembrie(sfarsitul sezonului de spectacole), cazare in rulota de circ, salariu saptamanal 170 GBP net.Nu se ofera gratuit hrana, nu se asigura transport gratuit via Romania_UK. Programul de lucru este structurat in functie de cerintele organizarii spectacolelor, mutarea circului dintr-o locatie in alta,etc. Atributii: efectueaza activitati de transport doar atunci cand circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In reste presteaza munci necalificate, ca de exemplu:montare/demontare circ, curatenie, ingrijire animale, etc. Daca exista persoane interesate le rugam sa trimita aplicatia(CV in limba romana) inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre. Plecarile sunt sigure si garantate, oferim si solicitam seriozitate!

Cerinte

Cerintele pentru ocuparea postului: -permis auto categoriile B,C,E -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul de lucru multicultural -cunostinte de limba engleza -seriozitate -stare de sanatate foarte buna si rezistenta la efort fizic prelungit