Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SOFERI CAT.B.C.E.CIRC-ITINERANT—MAREA BRITANIE, SI OLANDA DURATA CONTRACTULUI PANA IN LUNA NOIEMBRIE 2013( PERIOADA SEZONULUI DE SPECTACOLE)-INCEPERE JUMATATEA LUNII FEBRUARIE ATRIBUTII: SOFER PE PERIODA DEPLASARII CIRCULUI,IN RESTUL TIMPULUI PRESTEAZA MUNCI SPECIFICE: AJUTA LA MONTAREA/DEMONTAREA CUPOLEI CIRCULUI, PRESTEAZA DIVERSE ALTE ACTIVITATI , CONFORM INDICATIILOR SEFILOR IERARHICI. DURATA TIMPULUI DE MUNCA SI DE REPAOS: SE VOR LUCRA INTRE 9 SI 12 ORE ZILNIC , 6 ZILE PE SAPTAMANA.O ZI LIBERA PE SAPTAMANA SALARIU 200 GBP/SAPTAMANA NET. SE PLATESTE LA SFARSITUL SAPTAMANII LUCRATE SE ASIGURA CAZARE IN RULOTA DE CIRC. SE ASIGURA GRATUIT MASA

Cerinte

Barbati, varsta minima 25 ani apti de munca, clinic sanatosi fara antecedente penale, antialcoolici comportament decent, ATRIBUTII: SOFER PE PERIODA DEPLASARII CIRCULUI,IN RESTUL TIMPULUI PRESTEAZA MUNCI SPECIFICE: AJUTA LA MONTAREA/DEMONTAREA CUPOLEI CIRCULUI, PRESTEAZA DIVERSE ALTE ACTIVITATI , CONFORM INDICATIILOR SEFILOR IERARHICI.