Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam soferi profesionisti posesori permise auto categoriile B,C, E, cartela tahograf si atestat marfuri generale, cu experienta de minim 2 ani in transport international. Angajatorul este o firma de curierat din Bari_Italia.Se vor efectua activitati de transport pe teritoriul Italiei dar si in alte tari.Salariul lunar este de 1300 euro, putand ajunge la 1600 euro, functie de numarul si destinatia curselor efectuate.Tipul de vehicul: cap tractor cu remorca.Accesul la post presupune promovarea unui interviu de verificare a cunostintelor teoretice(in limba romana).Se sustine si proba de lucru in fata angajatorului la ajungerea in Italia. Puteti aplica trimitand CV inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Relatii suplimentare la numarul de telefon afisat in dreptul ofertei.

Cerinte

Cerinte minime: - permis auto categoriile B,C,E -atestat marfuri generale si cartela tahograf -experienta in activitati de transport international minim 2 ani -pasaport valabil -lipsa antecedente penale -lipsa antecedente rutiere majore -cunostintele de limba italiana constituie avantaj