Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SOFERI PROFESIONISTI –ITALIA Locatie Bari Barbati cu varste intre 30 -50 ani Contract pe perioada nedeterminata Salariu 1447 euro brutt/luna+ detasari variabile Cazarea si masa nu sunt asigurate de angajator sunt contra cost Permis cat B.C.D,E sau doar cat E in functie de oferta Se face transport intern in calitate de curier Concediu retribuit Limba italiana nivel de baza MINIM 3 ANI DE EXPERIENTA, SA STIE SA GESTIONEZE CONSUMUL CARBURANTULUI, Plecari saptamanle

Cerinte

SOFERI PROFESIONISTI –ITALIA Locatie Bari Barbati cu varste intre 30 -50 ani Contract pe perioada nedeterminata Salariu 1447 euro brutt/luna+ detasari variabile Permis cat B.C.D,E sau doar cat E in functie de oferta Se face transport intern in calitate de curier Concediu retribuit Limba italiana nivel de baza MINIM 3 ANI DE EXPERIENTA, SA STIE SA GESTIONEZE CONSUMUL CARBURANTULUI, Plecari saptamanle

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala