Acest anunt a expirat la data: 05.02.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam soferi profesionisti, posesori permise auto categoriile B,C,E, cartela tahograf si atestat marfuri generale pentru ocuparea posturilor vacante la firma de transport international.Obligatoriu experienta TIR de minim 2 ani si cazier auto fara incidente rutiere majore.Soferii trebuie sa stie sa ataseze corect remorca la cap-tractor(proba eliminatorie la angajare!) Se ofera cazare la cabina si salariu net lunar cuprins intre 1300 si 1600 euro.

Cerinte

Cautam soferi profesionisti, posesori permise auto categoriile B,C,E, cartela tahograf si atestat marfuri generale pentru ocuparea posturilor vacante la firma de transport international.Obligatoriu experienta TIR de minim 2 ani si cazier auto fara incidente rutiere majore.Soferii trebuie sa stie sa ataseze corect remorca la cap-tractor(proba eliminatorie la angajare!) Se ofera cazare la cabina si salariu net lunar cuprins intre 1300 si 1600 euro.