Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Soferi profesionisti Anglia Locatia: Anglia Job: Sofer distributie U.K. Durata: Contract (1 an cu posibilitate de prelungire) Cerinte: Permis categoriile B,C,E - Posesorii ADR primesc oferte corespunzatoare. Nu este obligatoriu si ADR. Experienta: minim 3 ani Limbi straine: engleza converstional obligatoriu Salarizare: 8-16 lire/ora Cazare asigurata, doua persoane in camera (soferi). Start date: conform contract Acte necesare: Buletin Pasaport Permis categoriile: B,C,E Cazier curat Sanatos + apt de munca CV in limba engleza Taxe oferta: Taxa interviu: 100 lei Taxa dosar: 100 euro - se plateste dupa interviul direct cu partenerul britanic Taxa plasare: 125 euro - se plateste la primirea contractului de munca din partea angajatorului britanic E-mail: office@global-recruting.com www.global-recruting.com

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala