Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sofer pentru autocar pentru Suedia si Norvegia. Mecanici auto si vopsitori cu cunostinte de tinichigerie. Conditii excelente de munca si salariu motivant. Acte necesare pentru aplicare la acest job: Copie de buletin Certificat de nastere Certificat de casatorie daca este cazul Permis de conducere Acte de studii si calificari profesionale, atestat profesional Cazier judiciar Cazier fiscal Adeverinta de la medicul de familie care sa ateste ca sunteti apt de munca-MEDICINA MUNCII. Certificat de rezidenta fiscala pentru evitarea dublei impozitari cu Suedia , Norvegia.

Cerinte

Atestate (ADR, etc) Limba engleza la nivel mediu pentru mecanici/tinichigii si nivel incepator pentru soferi. Experienta anterioara relevanta Seriozitate, implicare, chef de munca. Card european de sanatate 4 poze tip buletin + o poza in picioare Curriculum vitae european Taxa de consultanta 300 lei + TVA