Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal este un programator care poate gandi rapid şi poate rezolva problemele. - Dezvolta module si aplicatii noi - Se documenteaza privind algoritmi/noi tehnologii necesare in dezvoltarea aplicatiilor - Se poate ocupa de proiecte individual sau poate face parte dintr-o echipa de dezvoltare.

Cerinte

Cerinte: Calificarea pentru acest post presupune: - Cunostinte bune de PHP/HTML/JavaScript/AJAX; - Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale; - Cunostinte de algoritmi, structuri de date si POO; - Cunoasterea unul framework PHP modern (Yii Framework, Zend Framework, CodeIgnitor, CakePHP) si a lucrului MVC constituie un avantaj; - Experienta in utilizarea unui ORM - Object-Relational Mapping (ActiveRecord, Doctrine) constituie un avantaj. - Cunostinte de MSSQL si VBA constituie un avantaj; Ne-ar bucura sa stim ca: - Este un bun profesionist: sa lucreze eficient si de calitate; - Este serios: sa respecte termenele si sa trateze proiectele cu seriozitate; - Ii place ceea ce face: nu vrem oameni care vin la serviciu, vrem oameni pasionati, dornici sa invete mereu lucruri noi; - Are atitudinea potrivita: un spiririt analitic, sa vrea sa gaseasca solutii la probleme noi. Oferta (bonusuri, beneficii): - Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta); - Program flexibil (8h/zi);

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale