Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Contract: 6 luni. - Locatia: international. - Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. - Transport asigurat. - Asigurare sociala. - Salariu atractiv. Cerinte: - Calificare bucatar. - Experienta in bucatarie hotel-restaurant - Competenta si experienta de a conduce o echipa. - Cunostinte de baza in Sanatate & Igiena, Siguranta Alimentara - Limba germana nivel mediu-avansat. - Limba engleza nivel mediu. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email Doar persoanele selectate vor fi contactate

Cerinte

Contract: 6 luni. - Locatia: international. - Cazare asigurata (cabina). - Mancare asigurata. - Transport asigurat. - Asigurare sociala. - Salariu atractiv. Cerinte: - Calificare bucatar. - Experienta in bucatarie hotel-restaurant - Competenta si experienta de a conduce o echipa. - Cunostinte de baza in Sanatate & Igiena, Siguranta Alimentara - Limba germana nivel mediu-avansat. - Limba engleza nivel mediu. Aplicati cu CV-ul in limba engleza plus poza pe adresa de email Doar persoanele selectate vor fi contactate