Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Spalatorie de haine ( cearceafuri , echipamente - restaurant / hotel) Localitate: Aygorou, Cipru Posturi disponibile: 4 (2 femei, 2 barbati) Plata se face pe ora: 3 Euro/ora , se lucreaza 6 zile / saptamana , 8-10 ore , in functie de programul ales de dvs. (aproximativ. 650-750 Euro/luna) Cazarea este asigurata pentru 2 persoane – studio. Mancare asigurata Vineri- Sambata si Duminica ( din cadrul restaurantului pe care il detin). Pentru domni este necesar un permis auto categoria C,pentru a putea conduce o masina de tip BOX LORRY.. Contract pe 6 luni de zile , cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte : - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate ( la ce data puteti pleca efectiv , avand in vedere cheltuieliile de plecare - comision + transport , si pe ce perioada de timp) - Locul de munca vizat ( a se consulta lista de mai jos) Documentele se pot transmite in format electronic / postal sau personal la noi la agentie. Confirmam primirea acestora. INSCRIERE GRATUITA !