Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent persoane cu plecare in luna mai, in domeniul de spatii verzi la ingrijirea parcurilor, tuns pomii si gazonul. Se lucreaza 8 ore pe zi 5 zile pe saptamana iar in weekend se fac ore suplimentare care sunt foarte bine platite. Beneficiati de asigurare medicala inclusa, concediu platit si transportul asigurat! Perioada de lucru este de 5 luni de zile cu posibilitate de prelingire. Se poate pleca si in grupuri de peste 5 persoane. Plecarile sunt urgente. Pune mana pe telefon si suna de L-V intre orele 09:00 – 17:00, rezervati un loc si plecarea ta va fi sigura. Contractul individual de munca legal se semneaza la sediul nostru in ziua plecarii atat in germana cat si in limba romana. INSCRIERILE SE FAC PANA LA DATA DE 27.05.2013. cu contract garantat la plecare.

Cerinte

Consumul de bauturi alcoholice este strict interzis! Rezistenta la efort fizic si la munca. Se lucreaza 8 ore/zi, 5 zile pe saptamana. Cunoasterea limbilor straine nu este necesara. Rezistenta fizica si rezistenta la efectuarea orelor suplimentare.