Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru clientii nostri, o clinica privata din Bavaria , recrutam Medic Specialist Ginecolog - Contract minim 5 ani , cu posibilitate de prelungire - Salariul 5000 Euro , negociabil in functie de experienta + % din cifra de afaceri trimestriala - program 40 de ore/ saptamana - 30 de zile de vacanta/ an - suport in vederea acomodarii in noul sistem de lucru

Cerinte

Experienta ca si medic Specialist - minim 1 an Clinica ofera si contracte de training pentrru Medici Specialisti fara experienta Nivel de limba Germana - minim B1.2- B2.1 , cu obligativitatea atingerii nivelului B2.2 si a Certificatului in maxim 2 luni si nivel C1 in 2 luni de la inceperea job-ului in Germania Compania noastra ofera suport: - pe toata perioada de interviuri - in vederea obtinerii dreptului de libera practica, permisului de lucru, recunoasterii diplomei de Specialist - in vederea relocarii Costurile de interviu in Germania : transport si cazare sunt suportate de compania noastra Nu se percepe nici un fel de comision de la medici . Pentru detalii suplimentare , nu ezitati sa ne contactati .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate