Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: • Sa fiti medic specialist • Experienta clinica si ambulatorie • Certificat lingvistic engleza B2 - C1 • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Oferta de munca: • Perioada contractului: cel putin 1 an de zile cu posibilitate de prelungire , • Salariul : cca. 8.000,00 $ net pe luna, fara garzi,nu se platesc taxe • In medie sunt intre 10 - 15 pacienti pe zi (maxim) • Concediu anual • Beneficii • Cazare pentru personal, • Asigurare medicala, • Bilet de avion anual DUS- INTORS platit de catre angajator, • Viza

Cerinte

Conditii de recrutare: • Sa fiti medic specialist • Experienta clinica si ambulatorie • Certificat lingvistic engleza B2 - C1 • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Oferta de munca: • Perioada contractului: cel putin 1 an de zile cu posibilitate de prelungire , • Salariul : cca. 8.000,00 $ net pe luna, fara garzi,nu se platesc taxe • In medie sunt intre 10 - 15 pacienti pe zi (maxim) • Concediu anual • Beneficii • Cazare pentru personal, • Asigurare medicala, • Bilet de avion anual DUS- INTORS platit de catre angajator, • Viza