Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Specialisti recrutare personal Suntem in cautarea unor colegi tineri cu experienta vasta in vanzari, sociabili, open-minded, cu dorinta de afirmare, focusati pe rezultate, spontani, cu abilitati excelente de comunicare. Printre responsabilitatile acestui post, cea mai importanta este vanzarea in sine a serviciilor pe care le oferim clientilor nostri. Beneficii Oferite - Oportunitatea de a va construi cariera intr-un domeniu de perspectiva - Lucrul intr-o echipa tanara - Un pachet salarial atractiv. - Comision din vanzari foarte bun - Decontare transport

Cerinte

- bune abilitati de vanzare si negociera in vanzari ( de preferat in asigurari de viata, pensii private, turism) - Calificarile in domeniu reprezinta avantaj - Cunostinte operare PC si cunoasterea pachetului Office - Cunostinte avansate de engleza/franceza - Abilitati de vanzare si negociere foarte bune - Dorinta de dezvoltare - Persoana pozitiva, axata pe rezultate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate