Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Diferite

Descrierea jobului - U.K.

Recrutam personal pentru 3 angajatori din Marea Britanie. Locuri alocate 50, ramase 26. Locurile de munca sunt in domeniul restaurant, staff restaurant. - Salarizare 800-1000 lire - contract 1 an cu prelungire, self employed - lant hotelier/restaurant - cazare si masa oferite de angajator - plecare si angajare incepand cu februarie 2012 Costuri: - 100 lei taxa interviu, se achita pentru sustinerea interviului - 400 euro taxa de procesare dosar+blocare loc, se achita la depunerea dosarului, garanteaza si blocheaza locul - 400 euro taxa plasare, se achita in luna februarie 2012, dupa ce candidatul are discutia directa cu angajatorul cu privire la detalii si termeni de plecare la job, la semnarea contractului de munca extern.

Cerinte

- persoane de gen barbatesc si feminin, chiar si cupluri - varsta limita 35 ani - limba engleza nivel conversational - experienta in domeniu restaurant (pentru junior waiter nu se cere experienta)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Festivalul economiei germane