Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam si selectam Stewardese pentru 2 companii aeriene Descriere job: Procedura de selectie: Vor avea loc doua interviuri .Un interviu preliminar sustinut cu un reprezentant al companiei aeriene . Persoanele care indeplinesc conditiile mai sus mentionate vor fi invitate la interviul final cu Compania Aeriana. Noi va vom asista in pregatirea pentru interviul final. Oferta: - Contract de munca pe o perioada de 2 ani, - Salariul este de 1300 $ pe luna, - Masa platita de catre Companie cu 65$ pe luna, - Transportul platit de catre Companie, - Asigurariile platite de catre Comapnie, - Un bilet de avion intors la clasa Economy platit de catre Companie.

Cerinte

Cerinte: - Varsta: cuprinsa intre 21-31 ani, - Inaltime: minimum 1, 57 m, - Greutatea proportionala cu inaltimea - Sex: feminin - Statut : necasatorita, - Fara disabilitati psihice care ar putea sa afecteze performantele la locul de munca, - Fara abateri de la lege, - Pasaport valabil, - Clinic sanatoasa, - Cunostiinte de limba engleza fluent, vorbit, scris, - Studii: minimum liceul, - Fara tatuaje vizibile, semne din nastere si cercei vizibili, - Abilitatea de a inota minim 25 de metri fara nici un ajutor,