Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Caut oameni dornici si capabili sa- si creeze si sa coordoneze retele/ echipe proprii de distributie in parteneriat cu FM Group . Oportunitati extrem de mari prin consum propriu ,vanzare directa si promovarea conceptului de afacere ! Daca va doriti prosperitate pe termen lung si nu doar un simplu salariu de moment, FM Group va ofera acum posibilitatea unei afaceri Multi Level Marketing unde orice performanta este posibila Devenind membru FM Group inseamna ca vrei sa realizezi ceva in viata, ca vrei sa ai succes in indeplinirea visurilor tale ! Oferta proiect pe termen lung – parteneriat direct cu firma FM Group – consum + reclama si promovare produse marca FM,formare retea proprie de distributie !

Cerinte

Varsta minima 18 ani Dorinta de libertate financiara Abilitati de comunicare , socializare,organizare si coordonare Orientare catre succes Disponibilitate de a invata -disponibilitate pentru a investi zilnic timp in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic ,intreprinzator orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -disponibiltate de a participa la toate intalnirile de lucru si cursurile de pregatire profesionala -promovarea produselor companiei