Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Titlu job: Stivuitorist – linie de imbuteliat Descriere job: Va trebui sa preluati sticlele imbuteliate de pe o platforma rulanta si sa le aranjati in lazi in vederea transportarii acestora. Operatiunea este repetitiva si solicita atentie si operativitate. Oferim contract de munca pe perioada determinata, cu norma intreaga si salarizare atractiva. Locatia: Franta Presupune: -preluarea sticlelor imbuteliate de pe platforma rulanta in aer liber; -verificarea integritatii fizice a produsului; -pozitionarea acestuia in carucioare, conform instructiunilor primite.

Cerinte

Cerinte:; - nu soliciotam experienta in domeniu; - persoana tanara, conditie fizica excelenta, rapiditate si calitate, dinamism; - nebautor; - cunosterea limbii franceze la nivel mediu constituie avantaj; - seriozitate si responsabilitate. Salarizarea: Se negociaza la interviu Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email (precizarea postului pentru care candidate in titlul mailului) un CV cu precizarea postului pentru care candidati in format europass cu poza,.